Whatsapp
En İyi Çatı Yapı Onarım Tadilat İzolasyon Firması
7/24 arayabilirsiniz

Şişli Ahşap Teras Kapama

Şişli Ahşap Teras Kapama

Şişli'de Ahşap Teras Kapama çalışması Kardeşler Çatı Yapı Onarım tarafından yapılmıştır.  Ahşap bir terasın ana elemanları taban (genellikle nokta desteklerinden yapılır), yük taşıyan kiriş ve gecikme yapısı ve döşemedir. Ayrıca tabliyenin tasarım yüksekliği önemliyse ilave basamaklar ve korkuluklar gerekli olabilir. Teras kapama  bir eve bağlıysa, iki yaklaşım mümkündür: bunun için tamamen bağımsız bir taban inşa edin veya güverte kirişlerinin bir ucunu binaya bağlayın ve diğerini kazıklar üzerinde destekleyin.

Teras alanı büyükse, ilk seçeneği seçmek daha doğrudur, aksi takdirde temellerin karşılıklı hareketleri (duvarların yükü altında ana temelin kazıkları veya yerleşimleri üzerindeki donma yanal kuvvetlerinin etkisinin sonucu) ) döşemede düzeltilmesi çok zor olacak deformasyonlara neden olacaktır. Kirişlerin uzunluğu (terasın genişliği) 3 m'yi geçmiyorsa ve bir sıra kazık ile idare edebiliyorsanız ikinci yöntem haklı çıkar. Sadece sıradan flanşlar yerine kazıkların, gerekirse terasın evden en uzaktaki kenarını hafifçe alçaltmasına veya yükseltmesine izin verecek vidalı kompansatörlerle donatılması gerekir.

Tarih: 2024-04-29
Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama Şişli Ahşap Teras Kapama

Diğer Çalışmalarımız

Çatınızda sorun mu var?
Profesyonel ve hızlı iş çıkaracak firma mı arıyorsunuz?

HEMEN ARA